Personāls

                                                                                      
  Juris Kaminskis
Direktors
Juris.Kaminskis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504
 

AMATPERSONU PIEŅEMŠANAS LAIKI

Direktors un direktora vietnieki jautājumos, kuru izskatīšana pilnībā vai kādā tā daļā ietilpst iestādes kompetencē, apmeklētājus pieņem reizi mēnesī - katra mēneša pirmajā pirmdienā laikā no plkst.15:00 līdz plkst.19:00. 

Edgars Ludzītis
Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā
Edgars.Ludzitis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63045961 
  Persona par iestādes kompetencē esošajiem problēmjautājumiem var vērsties pie iestādes biroja vadītājas (iesniegumu pieņemšanas jautājumos) katru darba dienu darba laikā. Par iespējamo tikšanās laiku nepieciešams iepriekš vienoties, zvanot uz tālruni 63027504.
       
  Maija Actiņa
Direktora vietniece sporta darbā
Maija.Actina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300
       
  Elita Trukšāne
Biroja vadītāja
Elita.Truksane@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504 
  Jānis Leitis
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors
janis.leitis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63029945
       
  Arita Homiča
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Arita.Homica@sports.jelgava.lv

Tālrunis: 63027504

  Zelma Ozoliņa
Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore
Zelma.Ozolina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63025243
       
Irina Anškina
Uzskaites speciāliste
Irina.Anskina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504 
  Aivars Zeltiņš
Jelgavas Ledus sporta skolas direktors
Aivars.Zeltins@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63007222
 
Aļona Fomenko
Sporta pasākumu organizatore
Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300 
       
  Endijs Vīgants
Sporta pasākumu organizators
Endijs.Vigants@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300
   
       
 

SAZINIES AR MUMS

Darba laiks

P 8:00 – 19:00
O;T;C 8:00 – 17:00
Pk 8:00 – 14:30

Pusdienu pārtraukums

P;O;T;C 12:00 – 13:00
Pk 12:00 – 12:30

Kontaktu informācija

  • +371 63027504, +371 63085300
  • Latvija, LV - 3001, Jelgava, Uzvaras iela 8
  • sports@sports.jelgava.lv