Sports skolāsold

72621

MEITEŅU FUTBOLA FESTIVĀLS "LIVE YOUR GOALS"
17.09.2016


Svētdien, 18. septembrī Jelgavā notiks lielu popularitāti iemantojušā meiteņu futbola festivāla "Live Your Goals" pasākums, kad pilsēta uzņems īpašu meiteņu futbola dienu. Sportiskajā un izklaidējošajā notikumā aicinātas piedalīties pilsētas un apkārtējo reģionu meitenes un viņu vecāki, lai tuvāk iepazītu futbolu un izmēģinātu savus spēkus šajā sporta veidā.

Meiteņu futbola diena Jelgavā notiks sadarbībā ar FK "Jelgava" notiks Zemgales Olimpiskā centra sporta bāz''e. Dalībnieku reģistrēšanās sāksies pulksten 11:00, bet futbola aktivitātes ilgs no pul;ksten 12:00 līdz 14:00. Pasākuma dalībniecēm jāierodas sporta formās, ņemot līdzi arī sporta apavus. 

Jelgavas meiteņu futbola dienā īpaši aicinātas piedalīties meitenes vecumā no sešiem līdz 12 gadiem. Pasākuma laikā norisināsies dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie dažādām piemiņas veltēm no FIFA un LFF. Savukārt vietējām skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola inventāru un ekipējumu izmantošanai sporta stundās.

Iepriekšēja pieteikšanās iespējama, rakstot uz e-pasta adresi jevgenijs.gedertsons@lff.lv. Plašāka informācija iegūstama, sazinoties ar LFF Sieviešu futbola nodaļas speciālistu Jevgeņiju Gedertsonu (+371 29430427).

"Live Your Goals" ir Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) īstenota futbola attīstības programma, kas jau trešo gadu ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) centieniem veiksmīgi uzņem savus apgriezienus arī Latvijā. Programmas galvenais mērķis ir ļaut katrai meitenei iesaistīties futbolā, pamēģināt un izjust šo skaisto sporta veidu, kā arī tā emocionālo pusi. 

Šogad "Live Your Goals" meiteņu futbola festivāls tiek organizēts visa gada garumā kā vairāku pasākumu sērija, lai paplašinātu festivāla ģeogrāfiju un īpaši izceltu jauno meiteņu pievienošanos futbola treniņiem mūsu valsts reģionos. 

 

 

Informācija: LFF

 
      Atpakaļ