Sports skolāsold

66392

SACENSĪBAS "MAZĀS STAFETES 2016"
17.05.2016


Otrdien, 17.maijā pulksten 12:00 Zemgales Olimpiskajā centrā notiks pilsētas jaunāko klašu audzēķnu komandu sacensības "Mazās stafetes 2016". Ikgadējās sacensībās aicināti piedalīties Jelgavas vispārizglītojošo skolu 1. un 2.klašu skolēni, kuriem būs jāsacenšās piecos stafešu veidos.

Sacensību mērķis ir iesaistīt vispārizglītojošo skolu jaunāko klašu skolēnus sporta aktivitātēs, attīstīt un nostiprināt apgūtās prasmes un iemaņas 1. - 2.klašu izglītojamajiem, kā arī rosināt skolēnu pašattīstības procesus, individuālās un kolektīvās pašapziņas veidošanos. 

Katra skola piesaka tikai vienu komandu attiecīgajā vecuma grupā. Komandā 12 skolēni – 6 meitenes un 6 zēni (rezervē- 1 meitene; 1 zēns) Pieteikumā jābūt skolas māsas parakstam par dalībnieku veselības stāvokli.

Dalībnieki spēkosies piecos stafešu veidos, kur nepieciešamas ātruma, veiklības, precizitātes un pacietības īpašības. Sacensību noslēgumā visas komandas tika apbalvotas ar diplomiem un vērtīgām piemiņas balvām.

Sacensības organizē Jelgavas pašvaldības iestāde „Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas vispārizglītojošo skolu sporta pedagogiem. Sacensību galvenais tiesnesis – Maija Actiņa.
      Atpakaļ