Sports skolāsold

18884

Noslēgusies Jelgavas pilsētas skolēnu 41.spartakiāde basketbolā!
04.11.2011

Zemgales Olimpiskā centra sporta hallē risinājās Jelgavas pilsētas skolēnu spartakiādes finālsacensības basketbolā. Kā pēdējie spartakiādes programmā startēja 10.-12.klašu komandas. Meiteņu un zēnu konkurencē jau tradicionāli piedalījās pa 4 komandām.

Sacensībās jaunietēm visas trīs uzvaras pret savām pretiniecēm izcīnīja Valsts ģimnāzijas komanda ar rezultātu  43:11 uzvarot 1.ģimnāziju, ar 55:7 Spīdolas ģimnāziju  un 53: 14 4.vidusskolas komandu.

Ar divām uzvarām pret Spīdolas ģimnāzijas un 4.vidusskolas komandām, 2.vietu sacensībās izcīnīja Jelgavas 1.ģimnāzija. Trešo vietu ļoti saspringtā cīņā (27:26) ar Spīdolas ģimnāzijas komandu izcīnīja Jelgavas 4.vidusskola

Rezultātu tabula (meitenes)

Jauniešu sacensībās uzvaru pelnīti guva Jelgavas 4.vidusskolas komanda. Viņi pārliecinošas uzvaras  izcīnīja  pret  Spīdolas ģimnāzijas komandu ar 40:13, pret 1.ģimnāzijas komandu ar 50:23 un Valsts ģimnāzijas komandu ar 56:3. Otrajā vietā ierindojās Valsts ģimnāzijas basketbolisti, bet trešajā 1.ģimnāzijas jaunieši.

Rezultātu tabula (zēni)

Pirmo vietu ieguvējām komandām 2012.gada 20. janvārī Ķekavā jāpiedalās Zemgales reģiona skolēnu spēļ finālā, lai cīnītos arī par iespēju spēlēt Latvijas skolēnu 65. Spartakiādes finālsacensībās Rīgā.

Informācija un foto: Jelgavas pilsētas Skolu sporta metodiķis A.Lukss