Sports skolāsold

19447

Noskaidroti Netradicionālo stafešu uzvarētāji
25.11.2011


Jelgavas sporta hallē noslēgušās Latvijas skolu sporta federācijas organizētās  Latvijas skolēnu 65.spartakiādes finālsacensības netradicionālās stafetēs. Šoreiz sacentās 1996.-1997.gadā dzimušie skolēni. Finālsacensībās piedalījās 3 Jelgavas, 2 Ventspils un viena Liepājas skola.

Komandas sacentās astoņās stafetēs, demonstrējot ātruma, veiklības un izturības spējas, prasmes veikt dažādus elementus, kādi bija paredzēti stafetes uzdevumos. Fiziski visgrūtākā stafete bija „ķēde”, kas prasīja no dalībniekiem izturību. Liela precizitāte sekmēja panākumus stafetē- auto ripas ripināšana kurā ielikta basketbola bumba starp konusiem.

Pirmajā stafetē ar lielo medicīnisko bumbu, pildbumbu un šķērsli un otrā stafetē, kura bija jāveic pāros, skrējienā paceļot trīs vingrošanas apļus un pēc tam pēc kārtas tos noliekot paredzētajās vietās, vislabāk veicās Jelgavas 5.vidusskolas komandai. Arī 3.stafetē Jelgavas piektā vidusskola bija nepārspējama. Visās pārējās safetēs  spraiga cīņa risinājās galvenokārt starp Liepājas 15.vidusskolu, Jelgavas 4.un 5.vidusskolu. 

 

 

 

Pēc pēdējās stafetes divām komandām komandām bija vienāds punktu skaits. Nolikums šādā gadījumā paredzēja, ka uzvara pienākas komandai, kurai labāks rezultāts stafetē „ķēde”. Šajā stafetē augstākā vietā ierindojās Lipājas 15.vidusskola, izcīnot spartakiādes kausu. Otrajā vietā ierindojās Jelgavas 4.vidusskola, treši Jelgavas 5.vidusskola .

Rezultātu tabula

Informācija un foto: LSSF A.Lukss

 

 
      Atpakaļ